środa, 9 lipca 2014

74. Opisy.

`Kocham kiedy w horrorach wołają 'Halo?' tak jakby oczekiwali, że morderca odpowie 'Tak jestem w kuchni, zrobić Ci kanapkę?


Miłość, marzenia, uczucia i myśli - jeszcze raz uwierz w siebie, i uwolnij ten instynkt.
podwórko uczy zasad, policja uczy biegać .

'.Nie mam dłużej siły zmagać się z Jego obojętnością. Poddaje się.nie muszę przyklejać sobie uśmiechu, ty mi to robisz każdego dnia.


Ludzie często w nocy mają zupełnie inne emocje niż rano.

 


' . Być człowiekiem, który zawsze ma te lepsze dni.impreza za imprezą, melanż za melanżem - kolejny zdemoralizowany nastolatek .- Idź w cholerę .
- Jak powiesz mi gdzie jest cholera, to pójdę.

Tak wiem, nie kochasz mnie już, na nic moje łzy. Serce mogę wyrzucić do kosza, Żegnaj.Zabawne, jak łatwo możesz stracić pewność siebie, kiedy na czymś ci bardzo zależy.


Chcesz mi udowodnić że IQ może być ujemne? Świetnie ci idzie.

Wkurzasz mnie tym, że przez Ciebie wszystkich innych chłopaków mam w dupie ¦a teraz odpierdole Ci takie "patrz, co straciłeś", że się nie pozbierasz.


“Pierwszym prawem natury jest pragnienie własnego szczęścia.”


Wystarczy jeden gest a ja już będę przy Tobie już na zawsze < 3` Powiedz , że nie zapomnisz . Że jeszcze kiedyś pojawisz się w Moim życiu , albo staniesz na Mej drodze mając na ustach krótkie kurwa , nadal Cię kocham.
Kręci mnie każdy jego ruch, każdy uśmiech, każde spojrzenie.
Nie masz wpływu na to, co czujesz, ale masz wpływ na to, co z tym zrobisz.Cieszę się tym co mam, nie smucę się tym co straciłam.
Tak cholernie mi na Tobie zależy, że nawet ja sama nie jestem w stanie tego do końca zrozumieć.
usiądź obok, a wyszepczę Ci do ucha jak bardzo Cię kocham.Moja przyjaźń jest jak "Moda na sukces" - nie kończąca się historia ¦


Ciężko się oddycha jak coś przyciska duszę.

Używamy masek żeby ukryć żal i ból. Śmiejemy się ze wszystkiego, a tak naprawdę pęka nam serce.
Bo widzisz, kocham Cię wciąż bardziej, dziś więcej, niż wczoraj i mniej, niż jutro.

`byliśmy blisko szczęścia, ale zazdrość i głupota zniszczyły wszystko.`

żeby w życiu dostrzec piękne momenty, trzeba uodpornić się na wszelką krytykę i obojętność drugiego człowieka.Zagubiona we własnych uczuciach sama nie wiem w którą stronę postawić następny krok by cierpieć choć odrobinę mniej niż w tej chwili.. -kocham Cię.
-haha, a ten o Jasiu słyszałaś ?

Nad bramą mojego serca napisałam ' Wstęp wzbroniony ' ale miłość, która przechodziła obok, zaśmiała się i zawołała ' A ja i tak wejdę..


Kiedy dziewczyna jest długo wolna, nie znaczy, że nikt jej nie chce. To znaczy, że nie bierze pierwszego, lepszego gówna.Trzeba tylu lat, by znaleźć przyjaciela... Wystarczy jedna chwila, by go stracić.


kocham Cię zawsze tak samo, cokolwiek by było i jakkolwiek życie się układało..`kropla miłości znaczy więcej , niż ocean rozumu` 

 Ty też straciłaś nadzieję, bo tak bardzo się starałaś,a nic z tego nie wyszło ?


Dziwka, kurwa, cipa, idiotka, głupia, szmata. Zadziwiające ile mamy w języku polskim synonimów do - "nie chciała mnie" -.-


Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne. <3Co mówisz ? Że kochasz ? Aaa...! To dlaczego przelizałeś się z tą szmatą ?

- Łiii . Łiii ... - Co Ty Kurwa Kopniętą Świnię Udajesz .?
Liczy się tylko jeden sukces, umieć spędzić życie na własny sposób.


Myśl co chcesz, przecież dobrze wiesz, ile dla mnie znaczysz, a ile znaczyć chcesz.Uczucia zagubiłem, utraciłem to, co piękne
Może na szczęście nigdy nie było wieczne...
 Czasem trudno jest wyjść mimo otwartych drzwi.każde szczęście ma swoją datę ważności.'` kiedy patrzę w Twoje oczy wiem, że nie chcę już niczego szukać, że nie chcę nigdzie iść, chcę mieć Cię tutaj, dziś. ?

 Co mam ci napisać? Że nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie? Że gdy rano wstaję, a Ciebie nie ma, dzień jest taki pusty? Że tęsknie? Że kocham? No, co mam napisać?na początku tak słodzą, obiecują i nie wiadomo co jeszcze, a później ręce umywają - tak, a my nadal jesteśmy naiwne i wierzymy, że kolejny będzie inny.Blondynka modli się do Pana Boga: "Panie Boże, spraw bym była jeszcze większą idiotką niż jestem". Na to Bóg: "Niestety kochana, mężczyzny to ja z Ciebie nie zrobię . !" ;p
Odbierzcie dzisiejszy dzień jak podarunek. Cieszcie się i obierzcie na jutro kierunek. Odważcie się, zróbcie ten krok, podnieście wzrok.'I czując cię obok, opowiem o wszystkim, jak często się boję i czuję się nikim.'Marudzicie, że kobiet nie da się zrozumieć. Z wami wcale nie jest lepiej.

ludzie są za słabi , by realizować swoje marzenia . ale zawsze znajdą siłę na to , by zabrać je innym .


I znowu moje życie wywróciło sie do góry nogami... I znowu wszyscy mówią, że to moja wina...


Boimy się kochać. Boimy się momentu, gdy zacznie nam zależeć, gdy jedno słowo, jeden moment, jeden gest będzie mógł nas zniszczyć.

Kto wysłucha jej, kto zrozumie? Kto poczuje to co tylko ona czuje?


Facet - synonim słowa idiota !


_______________________________________________
__________________________________________________________


Jest kolejny;p jak to się stało, że przez pół roku nic nie dodawałam, a teraz dodaję już drugi? To chyba te wakacje :D

1 komentarz:

  1. "W rozstaniach najpiękniejsze są powroty." Ważne, że wróciłaś.

    OdpowiedzUsuń