niedziela, 18 września 2011

18.Opisy - Bonus !! ;D

A oto i bonus ;D
Jeśli będziecie tyle komentarzy dawać , to będę takie bonusy organizować ;D
I proszę mi przesyłać swoje opisy ;)

Wiesz kim jest przyjaciel ? kimś kto potrafi wytrzymywać z Tobą 24 h a mimo to jest mu mało .. ktoś kto wie o Tobie wszystko , a mimo to siedzi obok i Cie lubi .. ktoś kto gdy zobaczy Cię z płaczem to pierwsze słowa to ' którego mam zjechać? .. ktoś kto o 3 rano podniesie słuchawkę i będzie słuchać jak przeklinasz cały świat i Ci przytakiwać .. ktoś kto w tak deszczowy wieczór potrafi iść na spacer i cieszyć się z Tobą każdą kroplą deszczu.. ktoś to ogląda z Tobą horrory których sama się boisz .. to ktoś dzięki komu się żyje .

Bądź kimś , kto usiądzie obok i wysłucha mnie bez otwarcia ust . Bądź kimś, kto przytuli , gdy zobaczy chwiejącą się łzę na koniuszku mojej rzęsy . Bądź kimś , kto zawsze będzie po mojej stronie , chociażbym dokonywał najgorszych decyzji i robił największe błędy świata.
Jak już dorośniesz , skontaktuj się ze mną .mówiła, że ma dość facetów. zaręczała, że się nie zakocha przez minimum rok. obiecała sobie, że nie zwiąże się z nikim, popierając to przypuszczeniem, że w jej zasięgu nie ma już żadnego osobnika płci przeciwnej, który nie jest sukinsynem i który byłby w stanie zdobyć jej serce. i nagle bach, wielki jeb w jej klatkę piersiową i podświadomość. pojawił się, a ona oddała Mu się do cna .
Idąc ulicą zobaczyłam pewną dziewczynę, która wyszła na spacer ze swoim kundelkiem. Ubrana była zwyczajnie nie miała markowych ubrań, tony pudru na twarzy, paznokci na 5 cm. Ona była inna, niż laski które spotykam codziennie. Inna - bo szczęśliwa z tego co ma. Po mimo tego że mieszkała w małym mieszkaniu w bloku. Nie oglądała się za chłopakami.. wystarczył jej ukochany kundelek Takie osoby to wzór do naśladowania.


miły, ale niegrzeczny, ładny, ale nie piękny , opiekuńczy, ale nie pantoflarz , zabawny, ale nie żałosny, słodki, ale nie zakochany w sobie, bezpośredni, ale nie chamski , wysportowany, ale nie napakowany, wyjątkowy, ale nie przereklamowany, dobry, ale nie idealny ,
mój, ale nie wszystkich .Czasem wkurwiasz mnie tak cholernie mocno , że najchętniej to bym Ci przyjebała, ale wystarczy jeden miły sms z przeprosinami, a ja mięknę. Nawet nie wiesz jak przeogromne szczęście masz , że należysz do tych osób, które są zaliczane do kategorii 'ważne' - bo w przeciwnym razie , jak znam życie - z powodu moich zdolności do jechania po ludziach, już byśmy ze sobą nie rozmawiali.

Tak dla jasności , to nikt mnie mnie zostawił , nikt nie skrzywdził , mi tylko podoba się ktoś , kogo nie interesuję ... A to rani bardziej , chociaż sama nie wiem czemu , nigdy z nim nie rozmawiałam , tak twarzą w twarz .Masz chłopaka? Nie szukam. Nie chcę. Nie potrzebuję. Pewnie w tym momencie nasuwa ci się pytanie 'dlaczego?'. Ponieważ nie preferuje miłości na sile. Dziwne jest dla mnie posiadanie chłopaka tylko, dlatego żeby był. W miłości nie uwzględniam kompromisów. Wspólnym byciu razem owszem. Czemu taka jestem? Dojrzałam.

Wyszła ze szkoły wiążąc jeszcze szalik. Kiedy dochodziła do furtki, zauważyła, że stoi z kumplami. Trzymał w dłoni śnieżkę i momentalnie uśmiechnął się na jej widok. "Nie waż się!" Krzyknęła w jego stronę. "Bo co?" Zapytał z szelmowskim uśmiechem. Złapał ją i przyciągnął do siebie tak blisko, że wymieniali oddechy. "Proszę?" Zrobiła smutną minę. Już myślała, że ją pocałuje, gdy nagle znalazła się na ziemi, ze śniegiem na twarzy. Było cholernie zimno! Usiadł na niej okrakiem i śmiał się w najlepsze. "Złaź ze mnie!" Warknęła. "Oj, nie denerwuj się tak. Złość piękności szkodzi." Wciąż się śmiał. "A jak zachoruję?" Zapytała smutno. Spoważniał i powiedział cichutko: "To będę Twoim osobistym lekarzem." Nachylił się do pocałunku. Jakie było jego zdziwienie, gdy na ustach poczuł zimy śnieg. Zwaliłam go z siebie i pognałam pędem do samochodu. Spojrzał na mnie wnerwiony i pogroził palcem. Wysłałam mu buziaka. We wstecznym lusterku widziałam, jak się śmiał.Kiedyś mówił Kocham teraz mówi , ze żałuje mówienia .przyjaźń ? to nie słitaśne nocki u koleżanki w jej wypasionym domu, to nie pożyczanie sobie trampek. to coś więcej. to tysiące przeżytych razem akcji, to pełne zaufanie i świadomość bliskości drugiej osoby niezależnie od miejsca gdzie się znajduję
nie palę. nałogowo żuję gumę balonową. nie piję. ale uwielbiam colę light. nie przeklinam. ale uwielbiam, mówić slangiem. nie noszę szpilek. ale kocham trampki. nie jestem dziwką. ale potrafię kochać.

-Wiesz co jest najstraszniejsze, córeczko?
-Co?
-Kiedy mając dwadzieścia lat jesteś tak strasznie zakochana, ale boisz się zrobić pierwszy krok i czekasz aż On go zrobi. Ale się nie doczekasz. Po dwudziestu latach spotykacie się i okazuje się, że On był w Tobie szaleńczo zakochany, ale bał się odrzucenia. Córeczko, nigdy nie bój się zrobić pierwszego kroku.
Wielu facetów mi się podoba. kilkunasty mnie kręci. na widok niewielu zapiera dech w piersiach. w paru podoba mi się och niezwykła osobowość, a w kilku innych zabójcze spojrzenie. jednak kochać mogę Tylko jednego, i nie wiadomo czemu ale padło na ciebie.


Tak mocno trzymał mnie za rękę jakbym miała zaraz uciec. tak intensywnie się we mnie wpatrywał jakby widział mnie pierwszy raz. tak profesjonalnie udawał że mnie kocha, że przez chwilę uwierzyłam.


Kochasz i jesteś kochana. Szkoda tylko, że to dwaj różni mężczyźni ...
Każdy człowiek nosi w sobie taki mały cmentarz, w którym pochowani są wszyscy, których kochał.


“Kiedy się na prawdę kocha, to wierność nie jest żadną zasługą”


Możesz mieć swoje ideały, ale jak się zakochasz to i tak masz to gdzieś ;>Chłopak staje się mężczyzną dopiero wtedy , kiedy przestaje patrzeć w dekolt , a zaczyna patrzeć w oczy.


Mówią że miłość jest ślepa, że popycha nas do błędów i zwariowanych rzeczy.Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.Bo gdy kochamy, zawsze pragniemy być lepsi, niż jesteśmy.Żyj tak jak ty chcesz, nie patrz na to co myślą inni, przecież to twoje życie.


Idealny facet to nie taki, który jest idealny. To taki, przy którym wszystkie ideały przestają się liczyć.
Nie boje się nocą, wracać sama. Gdyby coś się stało.. Chciałabym zobaczyć, ile dla kogo znaczę.

Pamiętam każdą wspólnie spędzoną chwilę . A w każdej było coś wspaniałego . Nie potrafię wybrać żadnej z nich i powiedzieć: ta znaczyła więcej niż pozostałe.
Pokonywaliśmy razem góry, a potknęliśmy się o kamień.


A w mojej szufladzie leży tyle listów, w których napisałam wszystkie swoje uczucia do Ciebie, ale nie mam odwagi ich wysłać...


I tylko czasem Ciebie brak, gdy płacze przez całą noc..


To nie takie proste zapominać o ludziach!Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale..


- Kochasz Ją ?
- Tak
- Na ile procent ?
- 99 %
- a ten 1 % ?
- Nienawidzę jej
- ale dlaczego ?
- za to, że kocha takiego dupka jak Ja.
Lizaki zamieniły się na papierosy . Praca domowa umarła śmiercią naturalną . Telefony są używane w klasie . Cola zamieniła się w wódkę, a rowery w samochody . Nie jestem taka jaka byłam...

.. Jak Titanic , teraz Ty dotykasz dna ..


Uwielbiam ten stan, kiedy mam słuchawki w uszach i jedyne czym się przejmuję to to, czy da się jeszcze pogłośnić.Jak nie wierzysz w marzenia to nic nie mów, a lecz się.


Jesteś bezkonkurencyjnym mistrzem w manipulowaniu moim samopoczuciem.


Szukasz mnie ?
Jeśli tak , jestem na dnie .!:(


-Kochanie . Przykro mi to mówić , ale koniec z nami .
-Skarbie, dlaczego ?
-Bo znalazłam innego , o wiele lepszego !


Kiedy mówiłeś , że ktoś chce nas skłócić , rozdzielić przystawiając się do Ciebie , wierzyłam .
Ale kiedy Cię z nią zobaczyłam , pomyślałam ,że jestem naiwną ,głupią , idiotką . Zerwałam z tobą . A kiedy Ty Zrozumiałeś swój błąd , chciałeś wrócić . Nie pozwoliłam Ci , choć tak bardzo chciałam.
Teraz mam za swoje . Nowego chłopaka , który mnie kocha , szanuje i nie zdradza .-Idziemy do łóżka.
-Może najpierw kolacja ?


Napisał sms'a : - ` Dobranoc Kochanie ;-*` i wybrał opcję : - `wyślij do wielu`.


-Co tam masz ?
-Eliksir szczęścia..
-A po polsku ?
-Wódka z sokiem.nie zranisz mnie, bo ja nie mam uczuć. i cholernie mi z tym dobrze." Niebezpiecznie jest wierzyć ze coś trwa wiecznie ".."I zrozumiałam że miłość przegrała, zostały wspomnienia... nie będę nic zmieniać.."


Życie jest zależne od decyzji . Zastanów się czy ta jest właściwa .
Przyjaciel rozbawi cię w najtrudniejszych chwilach, zrobi dla ciebie wszystko i po prostu będzie.


-Za maską uśmiechu i radości kryje się twarz w prawdziwej depresji...


wszystko sprowadza się do tego, żeby stanąć prosto, spojrzeć ludziom prosto w oczy, błysnąć zabójczym uśmiechem i powiedzieć: spierdalajcie, jestem boska.

kiedy zrozumiesz co straciłeś , powiem Ci słodkie ' spierdalaj ' .

znów wstanę rano. Pociągając tuszem rzęsy, powiem do siebie: Jestem gotowa, by ponownie się rozczarować.


To dziwne patrzeć na własne marzenia, które spełniają się komuś innemu.

Miałam w sobie dużo jakiejś niewysłowionej złości. Nic mnie tak nie denerwowało jak własna bezradność.. Potrzebowałam papierosa, rozmowy i kogoś, kto potrząsnąłby mną i powiedział: "CO TY ODPIERDALASZ?!"
Czekasz na ten dzień, kiedy przechodząc obok Niego zamiast odpowiedzieć mu cześć, odpowiesz spierdalaj...?


''Chciała wysłać mu pustego sms-a albo głupią kropkę na gadu, tylko po to, aby choć na chwilę była główną myślą w jego głowie.'


' Warto to przetrwać, każdy to wie. Ból w sercu masz bo czasami jest źle.To czarna nić kręci się wokół nas, czujesz ją też jeśli serce tu masz. 'nie , właściwie to nie jest źle . są przyjaciele , jest nadzieja , głośny śmiech . jest PRAWIE tak jak być powinno .


i nie wmawiaj mi, że z nim będę szczęśliwsza. nie ma niczego głupszego niż odchodzenie dla 'czyjegoś dobra'. pieprze takie dobro.


' wypnij pierś do przodu, pomaluj usta błyszczykiem i udawaj, że nic się nie stało, że miłości nie było...Nawet nie wiesz , ile czasu szukam pretekstu , aby postawić gwiazdkę przy dwukropku :*


I to nieustanne czekanie, napisze , nie napisze . wchodzisz w jego okienko i myślisz ' nie to on powinien 'W życiu piękne są tylko momenty - reszta, to przykre incydenty .wszystko co dobre w życiu jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie.


Oderwać się od tego co przyziemne i wzbić się ponad granicę przeciętności
nie chciała od niego nic, prócz bycia przy nim.

Życie nie oferuje wyjaśnień czy przeprosin. To my je wymyślamy.' . Dlaczego łatwiej jest powiedzieć `u mnie wszystko w porządku` niż wyjaśniać, dlaczego najchętniej rozjebałbyś łeb o ścianę z porządnego rozbiegu ? '


goniąc za marzeniami -zatracić się we własnej bajce


mógł zrobić jeden krok by mnie mieć. nie zrobił..


Bo sens życia polega na tym, aby w tej szarej rzeczywistości zrobić coś z czego dumnym będzie się do końca życia;))
Masz to we krwi, wiem, że się nie zmienisz. Nie zasługujesz łajzo by chodzić po tej ziemi.

Tak to jest, że mimo dobrej woli wszystko co piękne kiedyś się spierdoli.najbardziej ranią te najprostsze gesty .


prawda jest taka, że wszyscy Cię skrzywdzą. musisz tylko potrafić odróżnić tych,dla których warto cierpieć.


lubię, gdy mierzysz mnie wzrokiem , a ja udaje ze tego nie widzę .


Nic tak nie krzywdzi jak przypadkowe słowa dające nadzieję.im krótsza spódniczka, tym bardziej ją kochasz. im większy dekolt, tym bardziej ubóstwiasz.-czyż nie na takiej zasadzie działasz, kochanie?


Masz przed sobą ciężki wybór? Uśmiechnij się i uwierz że dobrze trafisz!i ten cholernie słodki uśmiech, który doprowadza mnie do szaleństwa. ¦


nie, nie będę płakała przez Ciebie kolejny raz. nie dam Tobie tej pie*dol*nej satysfakcji! zapomnę, że kiedykolwiek coś nas łączyło, i że kiedykolwiek się znaliśmy.Nie jestem wcale grzeczna. Za kogo ty mnie masz? Czasami niebezpieczna , gdy staję twarzą w twarz . Wybieram sama drogę i chodzę tam gdzie chcę. Coś złego zrobić mogę.. zostaw mnie . Nie tak łatwo mnie kochać . nie łatwo mnie kochać . nie łatwo jest kochać mnie. Nie jestem z tych co płaczą . kiedy spóźniasz się . Za siebie sama płacę . nie możesz kupić mnie . Ja jestem tylko sobą . nazywaj to jak chcesz . Wiem zawsze co mam zrobić, osiągnę cel . To właśnie JA lepiej wylecz swą złość . Czekam kiedy będziesz miał dość . Nie będę lepsza nie licz na żaden cud . Jestem jak największy twój wróg . Mówiłam już nie tobie jest oceniać mnie za dobrze mnie znasz by kolejny raz być sędzią ja nie zgadzam się !

popatrz mi w oczy i powiedz ze między nami nigdy nic nie było. właśnie twoje typowe zachowanie - odwrócony wzrok.
-Mam do wyboru dwóch mężczyzn. Jeden to zero a drugi to nr. 1.
-Więc w czym problem?
-Zero zawsze jest przed jedynką.

co z tego masz, ze rozwalasz, życie co drugiej dziewczynie w mieście?


.Niewykorzystane szanse bolą znacznie bardziej niż popełnione błędy.


.`'Kocham Cię' , dwa słowa które dzisiaj są rzucane na wiatr , bo zapominana jest ich wartość i prawdziwe znaczenie... ¦-Ona jest nienormalna.
-Wiem.
-To dlaczego się do Niej odzywasz?!
-Bo jedyna się o mnie martwi.


- Kocham Cię .
- Po co mi to mówisz ?
- Tymbark tak radził :)


.` Chciałabym wrócić do czasów kiedy nie wiedziałam czym są problemy , a jedynym zmartwieniem było jakimi kredkami mam pokolorować świat ¦i chciałabym powrócić do tych czasów, gdy jedynym makijażem była pomadka mamy, uśmiech zawsze był szczery i rozwalałam ci klocki by pokazać jak bardzo cię lubię. wtedy wszystko było prostsze ! : )


idę własną ścieżką... chuj, że samotnie, ale za to w fajnych butach!


Tak to był piękny dzień.Siedziałam w szkole,z kumpelą i spokojnie jadłam prince polo, gdy zapytała mnie o ciebie.Wzruszając ramionami, bez odklejającego się plastra na sercu , szczerze mogłam powiedzieć: pff , mam wyjebane.
Tak to był piękny dzień.Siedziałam w szkole,z kumpelą i spokojnie jadłam prince polo, gdy zapytała mnie o ciebie.Wzruszając ramionami, bez odklejającego się plastra na sercu , szczerze mogłam powiedzieć: pff , mam wyjebane
wrażliwy? czuły? delikatny? weź sprawdź, bo może to kobieta.mam wielką ochotę napisać Ci na gg '' Sto lat cierpienia pierdolony egoisto! '', ale rozsądek nie pozwala.¦

fajne jest to uczucie kiedy siadasz na gadu, wyskakuje okienko że jesteś dostępny, a na mnie to nie robi żadnego wrażenia. czyli centralnie cię zlewam ;)

`Zeszyt pełen serduszek a na ostatniej stronie twoje inicjały


3 w nocy. słychać wibrację telefonu, znowu wkur.wiona, ktoś śmie mnie budzić o tej godzinie. klikam 'pokaż' i uśmiech od razu pojawia się na twarzy : ' nie obudziłem ? ;> '. oczywista odpowiedź - ' oczywiście, że nie ;* '
Człowiek fizycznie uzależnia się około 2 tygodni . Mi na uzależnienie od Ciebie wystarczyły 3 dni______________________________________________
________________________                                  __________________________________
_______________________________________________________________
____________________________________________
_______________     _____________________


No i już ;d Ale się namęczyłam ;D Ale ważne , że jest ;d  A teraz dziękujcie mi na kolanach ;D ;p

6 komentarzy:

 1. haha , dziękuje ci na kolanach, głąbie. :D
  a co do bloga, wyjebisty. ;**

  OdpowiedzUsuń
 2. dziękuję ci na kolanach i całuję czubki twoich butów ;- ).... <3. Ja cie ubóstwiam ! !!! kocham.. ! czemu nie jesteś chłopakiem.?!?!?! :D.
  Pipo moja.,.>3
  ( to miał byś komplement ta pipa ;d )

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne! Ty u mnie zamówiłaś szablon. W blogu dodałam zakładkę ''szablony'' oraz post informujący jak zamawiać. Zajrzyj :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świeetne, dzięki ! CHcę więcej!! Błagam !
  Z góry dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest świetnie :)
  Podziwiam ,ze ci się chciało ;)

  OdpowiedzUsuń